DROPSHIPPING

Startujesz z nowym biznesem? A może działasz na rynku od wielu lat? Dropshipping sprawdzi się zawsze bez względu na doświadczenie w branży. Skup się na sprzedaży i marketingu, a my zajmiemy się resztą!

Dropshipping to model logistyczny szyty na miarę potrzeb Twojego sklepu. Sprzedawaj produkty bez konieczności magazynowania i pracochłonnej wysyłki. Współpraca dropshipping polega na przeniesieniu obsługi wysyłki produktów na dostawcę. Klient składa zamówienie w Twoim sklepie, a my wysyłamy produkty bezpośrednio do niego. Hurtownia dropshipping umożliwia szybką i terminową obsługę wszystkich zamówień. Postaw na wygodne i niezawodne rozwiązanie przyszłości.

Dropshipping - jak to działa?

Obsługa logistyczna sprawdzi się bez względu na skalę i profil biznesu

  • Jeżeli dopiero startujesz ze sklepem internetowym, dropshipping
    e-commerce gwarantuje niskie koszty wejścia oraz zmniejsza ryzyko. Zyskujesz możliwość przetestowania pomysłu bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów stałych. Nie musisz utrzymywać magazynu, dbać o regularne dostawy i kontrolę stanu zapasów, czy przygotowywać towarów do wysyłki.

  • Działasz w branży od wielu lat i dysponujesz własnym magazynem? Przetestuj nowe możliwości rozwoju. Współpraca dropshipping sprawdzi się, jeżeli chcesz rozbudować asortyment. Zbuduj przewagę konkurencyjną i osiągnij dodatkowe zyski dzięki rozwiązaniu typu cross-selling. Testuj nowe produkty bez inwestycji w rozbudowę magazynu.

Obsługa logistyczna sprawdzi się bez względu na skalę i profil biznesu

  • Jeżeli dopiero startujesz ze sklepem internetowym, dropshipping
    e-commerce gwarantuje niskie koszty wejścia oraz zmniejsza ryzyko. Zyskujesz możliwość przetestowania pomysłu bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów stałych. Nie musisz utrzymywać magazynu, dbać o regularne dostawy i kontrolę stanu zapasów, czy przygotowywać towarów do wysyłki.

  • Działasz w branży od wielu lat i dysponujesz własnym magazynem? Przetestuj nowe możliwości rozwoju. Współpraca dropshipping sprawdzi się, jeżeli chcesz rozbudować asortyment. Zbuduj przewagę nad konkurencją i osiągnij dodatkowe zyski dzięki rozwiązaniu typu cross-selling. Testuj nowe produkty bez inwestycji w rozbudowę magazynu.

Organizujemy produkty i przechowujemy je dla ciebie

Artboard-38

Zamówienie trafia do naszego centrum logistycznego

Artboard-38

Klient składa zamówienie przez twój sklep internetowy

Artboard-39

Nasi pracownicy realizują zamówienie i wysyłają do klienta

Korzyści ze współpracy dropshipping e-commerce

Minimalizacja kosztów

Prowadzisz sklep internetowy? Dropshipping pomoże Ci ograniczyć koszty związane z magazynowaniem i obsługą zamówień. Płacisz jedynie za produkty, które realnie sprzedałeś, magazynowie i wysyłkę. Zapomnij o zamrożonych pieniądzach i towarach zalegających w magazynie.

Oszczędność czasu

Współpraca dropshipping pozwoli Ci zyskać czas na strategiczny rozwój biznesu. Nie musisz martwić się obsługą logistyczną i zatrudniać dodatkowych pracowników

Wygoda i funkcjonalność

Integracja systemów pozwala na pełną kontrolę nad realizacją zamówień. Monitorujesz procesy bez wychodzenia z biura. Dodatkowo automatyzacja działań umożliwia szybką komunikację i minimalizację formalności.

Bezpieczeństwo i terminowość

Zewnętrzna obsługa logistyczna e-commerce zapewnia terminość i bezpieczeństwo obsługi zamówień. Doświadczeni specjaliści zajmą się za Ciebie kompleksową realizacją zamówień i zoptymalizują cały proces w oparciu o nowoczesne rozwiązania.

Międzynarodowy rozwój biznesu

Otrzymujesz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Dopasujemy indywidualne rozwiązania do potrzeb Twojego biznesu. Dostarczamy niezawodną obsługę logistyczną
e-commerce opartą na partnerskiej współpracy, doświadczeniu i eksperckiej wiedzy. 

Integracje

Integrujemy się z Twoją platforma e-commerce

Pełne integracje z wiodącymi platformami e-commerce i sklepami internetowymi. Dzięki integracjom zyskujesz informacje o aktualnym statusie każdego zamówienia, numerach trackingowych przesyłek, stanach magazynowych.

Kompleksowa logistyka dla e-commerce

Obsługa dostaw

Gwarantujemy szybką dostawę Twoich produktów do naszego magazynu. 

Magazynowanie

Zapewniamy wyspecjalizowane magazyny dla e-commerce przystosowane do przechowywania towarów różnego typu .

Integracja ze sklepem

Na bieżąco monitorujemy i odbieramy zamówienia w Twoim sklepie.

Wysyłka zamówień

Kompletujemy zamówienie i pakujemy według ściśle określonych standardów. Gwarantujemy atrakcyjne stawki niezależnie od wielkości zamówienia.

Zwroty i reklamacje

Zapewniamy pełną obsługę zwrotów i reklamacji. Weryfikujemy produkty i zarządzamy ich sprzedażą.

Kontakt

Wyślij nam wiadomość lub zostaw swój numer telefonu. Na pewno skontatkujemy się z tobą!