FULFILLMENT

Chcesz rozwinąć swój sklep internetowy? Zastanawiasz się, jak zwiększyć sprzedaż? Fulfillment to rozwiązanie dla Ciebie! Postaw na wsparcie doświadczonych specjalistów w zakresie obsługi logistycznej e-commerce i skup się na rozwoju sklepu.

Fulfillment dla e-commerce to kompleksowe usługi logistyczne dla sklepów internetowych. Odbierzemy za Ciebie dostawy produktów, zajmiemy się magazynowaniem, skompletujemy zamówienia i wyślemy do Twoich klientów. Obsługa logistyczna e-commerce pozwoli Ci skupić się na rozwoju biznesu.

Fulfillment - jak to działa?

Obsługa logistyczna sprawdzi się bez względu na skalę i profil biznesu

  • Jeżeli prowadzisz mały sklep, fulfillment pozwoli Ci zyskać czas na rozwój działalności. Zewnętrzne wsparcie zmniejsza koszty wejścia i ryzyko związane z wprowadzaniem nowych produktów. Testuj pomysły i wypracowuj nowe rozwiązania bez ponoszenia dodatkowych kosztów stałych. Zadbaj o promocję sklepu i regularne dostawy, a resztą zajmiemy się za Ciebie!

  • Masz własny magazyn? Fulfillment to rozwiązanie, które pozwoli Ci rozbudować asortyment bez konieczności zwiększania Twojego centrum. Testuj nowe możliwości i zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.

  • Zapewniamy brak minimum logistycznego. Współpracujemy ze startującymi biznesami, jak i dużymi sklepami e-commerce.

Twój sklep organizuje produkty i wysyła je do nas

Artboard-38

Klient składa zamówienie przez twój sklep internetowy

Artboard-38

Nasi pracownicy realizują zamówienie i wysyłają do klienta

Produkty są bezpiecznie przechowywane w naszym magazynie

Artboard-39

Zamówienie trafia do naszego centrum logistycznego

Artboard-39

Korzyści dla e-commerce

Mniejsze koszty

Fulfillment gwarantuje redukcję kosztów związanych z magazynowaniem i obsługą zamówień. Zapomnij o wysokich kosztach stałych i pieniądzach zamrożonych w zapasach. Płacisz jedynie za magazynowanie i wysyłkę produktów, które realnie sprzedałeś. Współpraca z nami pozwoli Ci korzystać z atrakcyjnych stawek wynegocjowanych przez ekspertów.

Oszczędność czasu

Obsługa logistyczna sklepu internetowego zajmuje dużo czasu. Dbasz o dostawy, pakowanie produktów i terminową dostawę. Dodatkowo obsługujesz zwroty i reklamacje. Fulfillment pozwoli Ci zapomnieć o problemach z logistyką e-commerce. Zyskasz czas na strategiczny rozwój biznesu i realizację nowych celów.

Bezpieczeństwo i terminowość

Fulfillment e-Packsend gwarantuje szybką i terminową dostawę. Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Wieloletnia współpraca z największymi przewoźnikami pozwoliła nam wypracować atrakcyjne stawki. Dbamy również o wysokiej jakości opakowania towarów i zapewniamy bezpieczną dostawę do każdej części świata.

Komfort i funkcjonalność

Automatyzacja działań i integracja systemów pozwalają na pełną kontrolę nad realizacją zamówień. Korzystamy z innowacyjnych technologii, które zapewniają szybką komunikację i minimalizację formalności.

Międzynarodowy rozwój biznesu

Chcesz wejść na nowe rynki i zwiększyć sprzedaż? Nasze centrum logistyczne w Gdańsku pozwoli Ci na rozwój biznesu na zagranicznych rynkach. Strategiczna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do nowoczesnej infrastruktury i gwarantuje połączenie z każdą częścią świata. Zajmiemy się za Ciebie dostawą i zapewnimy wsparcie w zakresie formalności, takich jak podatek czy cło.

Integracje

Integrujemy się z Twoją platforma e-commerce

Pełne integracje z wiodącymi platformami e-commerce i sklepami internetowymi. Dzięki integracjom zyskujesz informacje o aktualnym statusie każdego zamówienia, numerach trackingowych przesyłek, stanach magazynowych.

Kompleksowa logistyka dla e-commerce

Magazynowanie

Zapewniamy wyspecjalizowane magazyny dla e-commerce przystosowane do przechowywania towarów różnego typu .

Integracja ze sklepem

Na bieżąco monitorujemy i odbieramy zamówienia w Twoim sklepie.

Wysyłka zamówień

Kompletujemy zamówienie i pakujemy według ściśle określonych standardów. Gwarantujemy atrakcyjne stawki niezależnie od wielkości zamówienia.

Zwroty i reklamacje

Zapewniamy pełną obsługę zwrotów i reklamacji. Weryfikujemy produkty i zarządzamy ich sprzedażą.

Kontakt

Wyślij nam wiadomość lub zostaw swój numer telefonu. Na pewno skontatkujemy się z tobą!